Orbit Bilgisayar Sistemleri Sanayi Ticaret A.Ş.

Eyüpsultan/ İSTANBUL

0 (212) 544 13 31-32

Destek

Kablosuz Ağ Çözümlerimiz

       Radyo frekansı teknolojisi sayesinde, kablosuz LAN’lar iletimi ve veri transferi hava dalgaları üzerinden yapıyorlar. Kablosuz LAN’lar, geniş bant veri bağlantısını kullanıcının hareketliliği ile bir araya getiriyorlar. Kablosuz Ağ teknolojisi, özellikle aşağıdaki durumlarda işe yaramaktadır:
Bina içinde hareket halinde olması gereken personelin, bir ağda depolanmış dosyalara erişimi gerektiğinde
       Kablo sisteminin bir seçenek olmadığı işlerde – örneğin koruma altında olan binalarda, kiralanmış ya da geçici mekanlarda
Geniş Alan Ağı’nın kullanılabileceği, birbirini gören binalarda. Kablosuz Ağ teknolojisi; masraflı kazı işlemleri, kiralık hatlar ve yol hakkı gibi sorunları olmadığı için, kablolu ağ teknolojisine oranla maliyeti daha azdır.

Servislerimiz

Tasarım ve Uygulama

       Tek bir baz istasyonundan oluşan basit kablosuz ağlardan, birden çok baz istasyonunu kapsayan daha komplike kablosuz ağlara kadar tasarlayıp uygulayabiliriz.

Arıza Giderme ve Ağ Trafiği Analizi

       Bir dizi ağ ölçme araçları ve uygulamaları kullanarak, mevcut kurulumunuzdaki arızaları bulup giderebiliriz. Ağ trafiği analizi, potansiyel ilişkili alanların belirlenmesinin yanı sıra ağ eğilimlerini oluşturmaya da yardımcı olur.