Satış ve Teknik Destek Hizmetleri

Anti-Virüs Yazılımları Anti-Virüs Yazılımları

Bilişim dünyasının kaçınılmaz düşmanları, Virüsler… Profesyonel anti-virüs programlarımız sayesinde network ve bilgisayarlarınız güvence altında.

Bilgisayar parçaları satışı ve desteği

Tek çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Diğer hizmetlerimizle birlikte parça desteğimiz ile maliyetleriniz de kontrol altında bulunacaktır.

Teknik Servis

Yazılım, donanım, Microsoft Office programlar ve diğer… soru(nu)nuz mu var? Hepsi için bir çözümümüz bulunmakta.

Web Sitesi Tasarımı ve Güncelleme

Şirketinizin web sitesi; firmanızın güncel teknolojiyi kullandığını gösteren en önemli işarettir. Bir web sitesi sahibi olarak müşterilerinize ve iş ortaklarınıza internet teknolojisini kullandığınızı gösterecek ve onların size vereceği artı puanlara bir yenisini daha eklemiş olacaksınız.

Alan adı ve Alan adı Barındırma

Bir web sitesine sahipseniz ve o web sitesinin her cihaz ve platformdan erişilebilir olması, hızlı yüklenip herkese görünebilir olması son derece önemlidir. Bu gibi web sitesi, web tabanlı uygulama barındırma vb. taleplerinizin tümü için isterseniz yerel sunucularda isterseniz global sunucularda sizin işinizi görebilecek bir alana ihtiyaç duyduğunuzda bizimle iletişime geçmeden böyle bir hizmet almayın. İhtiyaç tespiti, kaynak analizi, uygun paket seçimi, entegrasyon hizmetleri, yükleme ve devreye alma hizmetleri vb. uygulamalarla size en uygun barındırma (hosting) hizmetini bizlerden alabilirsiniz. Üstelik 7/24 destek hizmetimizden hiçbir ek ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. Web barındırma hizmetlerinin dışında günümüzün en önemli iletişim araçlarında biri olan e- posta (e-mail) hizmetleri için küçük ve orta ölçekli firmalardan, çok kullanıcılı global şirketlere varıncaya kadar bir çok firma, kurum, kuruluş yada şahısların değişen ihtiyaçları için e-mail hosting (barındırma) hizmetlerinin kalitesi son derece yüksek önem arz etmektedir. Temel olarak pop, imap ve exchange protokolleri ile hizmet veren yerel yada global servis sağlayıcıların bu noktada atladıkları en önemli konu hizmet danışmanlığı ve ihtiyaç tespiti olup konu iletişim yani e-mail hizmeti olunca bizlerden bu konuda danışmanlık hizmeti almadan, önerilerimizi dinlemeden bir ürün yada hizmeti satın alması yapmamak menfaatinize olacaktır.

Adwords Google Reklam Yönetimi

Google reklamları yönetimi, doğru hedef kitle, daha düşük tıklama başı maliyetler

Sosyal Medya Reklam ve Hesap Yönetimi

  • Instagram ve Facebook üzerinden doğru hedef kitleye ulaşım
  • Hedef Kitleye yönelik sponsorlu içerikler
  • Sosyal medya paylaşımları
  • Video İçerik oluşturma

Uzaktan destek hizmeti

Eta bayisi olarak, ETA programları satışı, Satış sonrası destek, kaliteli eğitim, modüller arası entegrasyon, sağlam altyapı, veri güvenliği, detaylı raporlama ve kurumsal destek hizmetleri sunulmaktadır. Uzaktan destek hizmeti sayesinde sorunlar çok hızlı bir şekilde çözümlenebilir.